Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova astroloji meraklısı misafirlerini araştırmacı Tolunay Çam'la buluşturdu
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, bu yıl Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Tolunay Çam'ı ağırladı. 8 Mart'ta gerçekleştirilen “Kadınlar ve Burçlar” konulu keyifli söyleşide Forum Bornova'nın astroloji meraklısı misafirleri akıllarındaki pek çok soruya yanıt buldu, burçlar ve kişisel doğum haritaları hakkında bilgi aldı.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, bu yıl 8 Mart etkinlikleri kapsamında Tolunay Çam'ı ziyaretçileriyle buluşturdu. 8 Mart 2019 Cuma günü gerçekleştirilen “Kadınlar ve Burçlar” konulu keyifli söyleşiye katılanlar, astroloji, burçlar, kişisel doğum haritaları gibi konularda bilgi aldı. Forum Bornova ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Tolunay Çam 2019'da burçları bekleyen gelişmeleri aktararak katılımcıların sorularını da yanıtladı.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.