Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova, aşkta kazananları alışverişte de kazanmaya davet ediyor
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, birbirlerinin kalbini kazanan sevgililerin alışverişte de birlikte kazanmaları için özel bir Sevgililer Günü kampanyası hazırladı. 1-17 Şubat tarihleri arasında Forum Bornova'dan alışveriş yapan ForumBoxlılar, en romantik hediyelerle sevgililerini mutlu ederken alışverişte de kazanıyor.   
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın ödüllü uygulaması ForumBox, Forum Bornova ziyaretçilerine sunduğu benzersiz avantajları bu kez de Sevgililer Günü'nde birbirlerine en romantik hediyeleri seçmek isteyenler için sunuyor. 1-17 Şubat tarihleri arasında ForumBox uygulaması kullanıcıları, en fazla iki fişte toplam 300 TL'lik alışveriş yaptıklarında, anında 50 TL yüklü Param Kart kazanıyor.

Sevgililer Günü alışverişinde harcarken kazanmak isteyenler Forum Bornova'ya davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.