Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'ın etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor
 
Forum Aydın'ın onuncu yılında ziyaretçilerine sunduğu kaliteli ve keyifli etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Toplulukları öğrencileri ve Aydın İl Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra Kadın Mehteran ekibinin coşkulu gösterisi, bu hafta sonu Forum Aydın ziyaretçilerini bekliyor.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Toplulukları öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek üç özel etkinliğe ev sahipliği yapacak. 24 Kasım 2018 Cumartesi günü Akciğer ve Meme Kanseri Bilgilendirme çalışmaları, 25 Kasım 2018 Pazar günü de “Kadına Şiddeti Kınama Günü” özel etkinliği ve sosyal deneyi Forum Aydın'da gerçekleştirilecek. 27 Kasım 2018 Salı günü ise yine topluluk öğrencileri tarafından Forum Aydın'da Antimikrobiyel Direnç Bilgilendirme standı açılacak.
 
24 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15.30‘da Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Mehteran Ekibi tarafından gerçekleştirilecek özel konser, Forum Aydın misafirlerine keyifli anlar yaşatacak. 25 Kasım 2018 Pazar günü saat 15.00'te Aydın İl Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından açılacak “Kadına Şiddete Hayır” standı ve konuya özel etkinlikler, Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra pek çok keyifli performansa da ev sahipliği yapan Forum Aydın'a davetlisiniz!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.