Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'ın 10. yılı şerefine düzenlediği Forum Music Fest'in ilk haftasına coşkulu performanslar damgasını vurdu
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın tarafından kuruluşunun onuncu yılına özel gerçekleştirilen Forum Music Fest'in ilk haftası keyifli performanslara sahne oldu. 22-23 Eylül günlerinde festival kapsamında sahne alan unutulmaz isimler Yonca Evcimik, Mansur Ark, Tayfun ve Ah Canım Ahmet, birbirinden coşkulu şovlara imza attı.
 
Onuncu yılına özel gerçekleştirdiği etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, bu kez de misafirlerini Forum Music Fest'te ağırladı. 22 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 19.00'da Yonca Evcimik konseriyle açılışı yapılan Forum Music Fest, 90'lı yılların unutulmayan sanatçılarını Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşturdu. 23 Eylül 2018 Pazar günü saat 19.00'da Mansur Ark, Tayfun ve Ah Canım Ahmet üçlüsünün sahne aldığı Forum Music Fest, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Forum Music Fest boyunca Forum Aydın'ı gezen özel festival bandosunun gösterileri de ziyaretçilerin festival coşkusunu ikiye katladı.
 
Forum Music Fest'in sürprizleri devam ediyor!
Küçük büyük herkesin şarkılarını ezbere bildiği pek çok ünlüyü Forum Music Fest'te ağırlamaya devam edecek olan Forum Aydın'ın gelecek haftaki programı kapsamında 29 Eylül Cumartesi günü saat 19.00'da Burak Kut, 30 Eylül Pazar günü saat 19.00'da ise İzel ve Serdar Ayyıldız ikilisi izleyicilerle buluşacak.

Forum Aydın'ın onuncu yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenecek bu coşkulu festivalin bir parçası olmak isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.