Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'ın 10. yılı şerefine düzenlediği Forum Music Fest sürprizleri bu hafta sonu da devam ediyor!
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın'ın kuruluşunun onuncu yılına özel gerçekleştirdiği Forum Music Fest, bu hafta da ünlü isimleri ziyaretçilerle buluşturmaya devam ediyor. 90'lara damgasını vuran efsane sanatçılardan Burak Kut ve İzel, bu hafta sonu Forum Aydın'daki festival sahnesinde olacak!
 
Onuncu yılına özel gerçekleştirdiği etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, geçtiğimiz hafta sonu Yonca Evcimik, Mansur Ark, Tayfun ve Ah Canım Ahmet'in coşkulu performanslarına sahne olan Forum Music Fest kapsamında bu kez Burak Kut ve İzel'i ağırlayacak.
 
29 Eylül Cumartesi günü saat 19.00'da Burak Kut'un performansıyla devam edecek olan Forum Music Fest'in final performansı 30 Eylül Pazar günü saat 19.00'da İzel ve Serdar Ayyıldız ikilisi tarafından gerçekleştirilecek. 
 
Küçük büyük herkesin şarkılarını ezbere bildiği 90'lı yılların unutulmayan sanatçılarını Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşturan Forum Music Fest, benzersiz bir müzik ziyafetine katılmak, Forum Aydın'da her an karşılarına çıkabilecek festival bandosuyla coşku dolu anlar yaşamak isteyenleri bekliyor!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.