Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.04.2019

Bültene ait dosyalar

 
Forum Aydın'dan “Sağlıklı Yaşam İçin El Ele” projesine anlamlı destek
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, İncirliova Kaymakamlığı'nın desteğiyle hayata geçen "Sağlıklı Yaşam İçin El Ele” projesi kapsamında toplam 600 öğrenciyi ağırlıyor. 4 – 5 Nisan tarihlerinde Forum Aydın'ı ziyaret ederek hep beraber sinema keyfi yaşayan çocukların ardından, proje katılımcısı ikinci grup 9 - 10 Nisan Salı ve Çarşamba günlerinde Forum Aydın'da olacak.
 
Forum Aydın, İncirliova Kaymakamlığı ile Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği'nin birlikte yürüttüğü; İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen ve İncirliova İlçesi ortaokullarında uygulaması devam eden "Sağlıklı Yaşam İçin El Ele” projesi kapsamında 600 çocuğa ev sahipliği yapıyor.

4 -5 Nisan 2019 tarihlerinde hep beraber Forum Aydın sinemasında film keyfi yaşayan ilk grup çocuklar, proje etkinlikleri kapsamında keyifli bir deneyimin parçası oldu. Forum Aydın'ın projeye verdiği destek 9 – 10 Nisan 2019 günlerinde de devam edecek ve sinema salonları her iki gün de ilk seanslarında kapılarını "Sağlıklı Yaşam İçin El Ele” projesinin katılımcıları için açacak.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.