Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'da resim yarışması heyecanı

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 4. Geleneksel Çocuk Resim Yarışması'nı düzenliyor. 7-8 ve 14-15 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte minikler hayallerindeki en güzel günü resmedecek ve sürpriz ödüllerin sahibi olacak.

Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Geleneksel Ödüllü Çocuk Resim Yarışması'nın dördüncüsünü düzenliyor. “Hayalimdeki En Güzel Gün” temasıyla düzenlenen yarışmada, 7-11 yaş arası çocuklar, oluşturulan atölye alanına gelerek pastel boya tekniğiyle hayallerini resmedecekler.

Yarışmanın kazananları; Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim İş Eğitimi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Elçin Ünal, Aydın Özel Başak Koleji Görsel Sanatlar Öğretmeni Burak Erim, Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik Bölümü Öğretim Üyesi Sema Ürem ve Forum Aydın AVM Müdürü Ezgi Çubukçu'nun yer aldığı jüri tarafından belirlenecek.

Sonuçlar 22 Nisan saat 16.00'da Zeytin Meydanı'nda duyurulacak. Tüm Türkiye'nin Biri Bizi Gözetliyor (BBG) yarışmasından tanıdığı Ali Tınaz'ın sunduğu ödül töreninde yarışmanın birincisi Land of Legends'da 4 gece 5 günlük tatil, ikincisi oyun konsolu ve üçüncüsü ise tablet kazanacak.

Tarih: 7-8 Nisan ve 14-15 Nisan Cumartesi ve Pazar günleri
Yer: Zeytin Meydanı
Saat:13.00-17.00
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.