Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'da moda haftası etkinliklerle dolu

Aydınlıların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Forum Fashion Week kapsamında birbirinden renkli etkinliklere imza atıyor. Alışveriş merkezinin ziyaretçilerini defile, stil yarışması ve moda sohbetleri bekliyor.

Modanın nabzı Forum Aydın'da atıyor. Forum Fashion Week kapsamında düzenlenen etkinlikler 14 Ekim Cumartesi günü saat 17.00'da nefes kesen bir defileyle başlayacak. Markaların yeni sezon koleksiyonları sevilen mankenler Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun'un katılımıyla sergilenecek.

Forum Aydın moda haftasında heyecan dolu bir yarışma da düzenliyor. “En Stil Kim?” yarışmasında tarzına güvenenler yarışacak. 5-13 Ekim tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler danışmada kayıt yaptırdıktan sonra #enstilbenim hashtagi ile Instagram'da paylaşım yapacaklar. Yarışma sonuçları 15 Ekim saat 17.00'da Zeytin Meydanı'nda Kemal Doğulu ve Özge Ulusoy tarafından açıklanacak. Stil sahibi üç kişi sahneye çıkma fırsatını yakalayacak.

Yarışma sonuçlarının açıklanacağı gün aynı zamanda, Özge Ulusoy ve Kemal Doğulu stil ipuçları, yeni sezon modası ve en yeni trendler hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.