Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'da gerçeğini aratmayan tatbikat!
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, güvenli ve huzurlu bir alışveriş deneyimi için tüm personelinin katılımıyla 16 Kasım 2018 Cuma günü (bugün) bir acil durum tatbikatı gerçekleştirdi. Aydın İl Emniyet, İtfaiye, 112 İlk Yardım ve AFAD ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen tatbikatta yaşanabilecek olası şüpheli paket vakaları ve acil durum tahliyesi hakkında tüm Forum Aydın personeli bilgilendirildi.

Şüpheli paket senaryosuyla bugün (16 Kasım 2018) Forum Aydın'da gerçekleştirilen, tüm avm ve mağaza çalışanlarının da görev aldığı tatbikat, gerçeğini aratmadı.

Sabah saat 09:00'da başlayan tatbikatta, öncelikle alışveriş merkezinde şüpheli şahsın bıraktığı paket tespit edildi ve alan tahliye edildi. Senaryo gereği ayağını burkan bir mağaza personeline 112 tarafından müdahale edildi ve yaralı uygun şartlarda alışveriş merkezinden çıkarıldı. Bomba imha ekiplerinin aldığı güvenlik önlemlerinin ardından şüpheli paket imha edildi. Alanın tüm ekiplerce güvenli bölge haline getirilmesiyle tatbikat sona erdi.
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.