Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.12.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'da Game of Thrones rüzgarı esecek!
 
Onuncu yılında ziyaretçilerine sunduğu kaliteli ve keyifli etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, 19 – 23 Aralık tarihleri arasında Game of Thrones efsanesinin Aydın Özel Başak Koleji Resim Kulübü öğrencileri tarafından resmedildiği özel bir sergiye ev sahipliği yapacak.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, 19 – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini, efsane dizi Game of Thrones temalı özel bir sergiye davet ediyor.
 
Forum Aydın İncir Sokak'ta ziyarete açılacak olan ve Aydın Özel Başak Koleji Resim Kulübü öğrencilerinin öğretmenleri Burak Erim öncülüğünde hazırladığı resim çalışmalarından oluşan sergi, Game of Thrones hayranlarını bekliyor!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.