Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'da Anneler Günü görsel şölene dönüştü!

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın, 12-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Çiçek Festivali'nde ziyaretçilere rengarenk dekorları ve etkinlikleriyle unutulmaz bir Anneler Günü yaşattı.
 
Bu yıl Anneler Günü'nde rengarenk çiçeklerle bezenen Forum Aydın, 12-13 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirdiği Çiçek Festivali kapsamında birbirinden keyifli aktiviteler ve atölyelerle unutulmaz bir görsel şölen sundu. Çiçeklerin taze ve renkli dünyasından ilham alan Forum Aydın, Anneler Günü etkinlikleriyle baharın coşkusunu tüm ziyaretçilerine sundu. Renkli atölyelere katılan çocuklar ise aileleriyle festival bandosunu izleyerek keyifli dakikalar yaşadı.
 
Annelere özel hediyeleri, minik eller tasarladı!
Forum Aydın ziyaretçisi minikler bu yıl annelerine özel hediyelerini, kendi elleriyle tasarladı. 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen atölye çalışmalarında çocuklar, cumartesi günü Frida tacı yaptı, pazar günü ise çiçek dikimini ve saksı boyamayı öğrendi.
 
Nagihan Bozkurt'un hem eserleri hem kendisi, Forum Aydın ziyaretçileriyle buluştu!
Tanınan anne-bebek fotoğrafçısı Nagihan Bozkurt, Forum Aydın'ın Anneler Günü etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz hafta sonu ziyaretçilerle buluştu. Portakal Meydanı'nda düzenlenen fotoğraf sergisinde sanatçı, doğumlarında fotoğraflarını çektiği çocukları anneleri ile birlikte ağırladı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.