Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın yarıyıl tatilinde çocukları sanatla, ebeveynleri bilgiyle buluşturuyor
 
Onuncu yılı şerefine ziyaretçilerine birbirinden keyifli etkinlikler hazırlayan Forum Aydın, yarıyıl tatilinde hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik zengin programıyla dikkat çekiyor. Bilim atölyeleri, sanat günleri ve anne babaların uzmanlarla buluştuğu interaktif söyleşi etkinliğiyle tatili dolu dolu geçirmek isteyen herkes Forum Aydın'a davetli!
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, yarıyıl tatili için hem küçük hem de büyük ziyaretçilerini sevindirecek bir dizi keyifli ve verimli etkinlik hazırladı.
 
Bilimin eğlenceli yüzü Forum Aydın'da!
24-27 Ocak 2019 tarihleri arasında Forum Aydın'ı ziyaret eden çocuklar ve yetişkinler, Aydın Özel Başak Koleji işbirliğiyle gerçekleştirilen Montessori ve Tales Matematik Müzesi'nin etkinliklerinde ağırlanacak. Düzenlenen atölyelerde optik illüzyonları ve akıl oyunlarını deneme fırsatı bulacak olan misafirler, pek çok yeni bilgiyi eğlenceli yöntemlerle öğrenecek.
 
Forum Aydın Sanat Günleri başlıyor!
Forum Aydın, 30 – 31 Ocak ve 1 Şubat'ta gerçekleştireceği “Sanat Günleri” etkinliği kapsamında Aydın ve çevre illerden gelen 10 sanatçıyı ağırlayacak. Sanatçılar çeşitli eserlerini Forum Aydın'da hazırlayacak, resim sanatına yönelik bilgileri çocuklarla paylaşacak. Ayrıca çocuklar düzenlenecek atölye çalışmaları kapsamında seramik sanatını deneyimleme imkanı bulacak. Ressam Burak Erim küratörlüğünde Forum Aydın'da gerçekleştirilecek olan çalıştayın ardından, hazırlanan eserler 2 – 8 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek sergiyle alışveriş merkezi ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.
 
Uzman Aile Danışmanı ve Uluslararası Oyun Terapisti Arzu Çakır, ikinci kez Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşuyor!
3 Şubat 2019 Pazar günü saat 15.00'de Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirilecek “Sınır Koymak” isimli söyleşide Uzman Aile Danışmanı ve Uluslararası Oyun Terapisti Arzu Çakır, Psikolojik Danışman ve Öğrenci Koçu Aslı Çevirgen'in moderatörlüğünde anne babalarla buluşacak. Anne – baba – çocuk ilişkilerinde sınır koyma konusunun masaya yatırılacağı bu interaktif sohbete katılmak, konuya ilişkin sorularını yöneltmek ve uzmanlarından tavsiyeler almak isteyen herkes Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.