Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın Sanat Günleri başlıyor!
 
Onuncu yılı şerefine ziyaretçilerine birbirinden keyifli etkinlikler hazırlayan Forum Aydın, yarıyıl tatilinde çocukları ve anne-babaları bilim temasından sonra Sanat Günleri'yle buluşturuyor. Ressam Burak Erim küratörlüğünde, Aydın ve çevre illerden gelen 10 sanatçının katılımıyla 30 Ocak'ta başlayacak Sanat Günleri için tüm çocuklar, Forum Aydın'a davetli!

Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın'ın yarıyıl tatiline özel programı, Sanat Günleri'yle devam ediyor. 30 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Aydın ve çevre illerden gelen 10 sanatçı, Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Ressam Burak Erim küratörlüğünde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, Forum Aydın'ın davetlisi olan sanatçılar Barış Banaz, Burak Erim, Doç. Dr. Elçin Ünal, Emel Atalay, Mehmet Kanlı, Prof. Dr. Meltem Söylemez, Samime Kale ve Ümit Yiğit ve onur konuğu Umur Türker olarak sıralanıyor. Etkinlik boyunca her gün saat 11.30-18.00 arasında eserlerini Forum Aydın'da hazırlayacak olan sanatçılar, ziyaretçilerin katılımıyla çeşitli workshoplar da düzenleyecek.
 
Resim öğretmeni ve ressam Adnan Dümrek tarafından Forum Aydın Sanat Günleri kapsamında gerçekleştirilecek seramik atölyesi çalışmalarına hem çocuklar ve yetişkinler hem de Forum Aydın Resim Yarışması'nda dereceye girmiş olan minik misafirler katılabilecek. Forum Aydın'da sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan çalıştayın ardından hazırlanan eserler 2 – 8 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek sergiyle alışveriş merkezi ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.
 
Yarıyıl tatilinin son günlerini sanatla doldurmak isteyen tüm çocuklar ve ebeveynleri, Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.