Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, Hezarfen Bilim Akademisi'nin çocuk atölyelerine ev sahipliği yapıyor

Okulların açılmasıyla eğlence sona ermiyor! Çocuklar, Hezarfen Bilim Akademisi'nin düzenlediği iki hafta sonu sürecek bilim ve sanatla dolu atölyelerde hem öğrenecek hem de eğlenceli vakit geçirecekler.

Aydınlı küçük büyük herkesin eğlence merkezi Forum Aydın, okul sezonu açılırken çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 9-10 Eylül ve 16-17 Eylül tarihlerinde Hezarfen Bilim Akademisi işbirliği ile düzenlenen eğlenceli ve öğretici atölyeler, çocukları renkli bir hafta sonu geçirmeye çağırıyor.

Atölyelere katılan çocuklar; kil ve hamurlarla hayallerindeki şekilleri oluşturacak, resimler yapacak, oyuncak topaçlarını istedikleri gibi renklendirecek, maket tasarlayacak, robotik atölyesinde bilgi ve becerilerini geliştirecekler.

Atölyeler Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda cumartesi ve pazar günleri saat 14.00-19.00 arasında gerçekleşecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.