Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne ev sahipliği yapıyor
 
Bu yıl T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Forum Aydın'da gerçekleştirilecek.
 

Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu yıl çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, 11 Nisan 2017 Salı günü saat 10.00 – 18.00 arasında Forum Aydın Zeytin Meydanı ve Totem Otopark'ta kurulacak özel alanlarda gerçekleştirilecek.
 
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği her yıl “çemberle işbirliği, fasulye torbası atma, çift ayak atlama, bowling, halat çekme, bayrak koşusu, kaleli yakan top ve mendil kapmaca” olmak üzere sekiz ayrı istasyonda düzenleniyor. Daha önce ilçe birincilerinin belirlendiği şenliklerin finali, Aydın'ın tüm ilçelerinin birincilerinin katılımıyla, Forum Aydın'da oynanacak.
 
Forum Aydın, çocuklar ve ailelerinin yanı sıra eski oyunları hatırlamak, coşkulu ve keyifli bir gün geçirmek isteyen herkesi 11 Nisan günü Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne davet ediyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.