Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, Ayşegül Aldinç ile bahara merhaba diyor!
 
Aydınlılar bu yıl baharın gelişini Forum Aydın'ın benzersiz etkinliğiyle kutlayacak. Müzik ve eğlence dolu bir akşamüstü geçirmek isteyen herkesin davetli olduğu Ayşegül Aldinç konseri, 8 Nisan 2017 Cumartesi günü Forum Aydın'da gerçekleşecek.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, baharın gelişini unutulmaz bir etkinlikle kutlayacak. 8 Nisan 2017 günü saat 17:00'de Forum Aydın'ı ziyaret eden herkes, Türk müziğinin efsane isimlerinden Ayşegül Aldinç'in coşkulu şarkılarına eşlik etme fırsatı bulacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 

http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.