Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, Ayşegül Aldinç ile bahara merhaba dedi!
 
Aydınlılar, Forum Aydın'ın muhteşem organizasyonu ve Ayşegül Aldinç'in coşku dolu konseriyle bahara merhaba dedi. 8 Nisan 2017 Cumartesi günü Forum Aydın'da gerçekleştirilen etkinlik, yoğun ilgi gördü.
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, baharın gelişini unutulmaz bir etkinlikle kutladı. Aydınlıların yoğun ilgi gösterdiği ve Türk müziğinin efsane isimlerinden Ayşegül Aldinç'in coşkulu şarkılarıyla sahne aldığı etkinlikte, Forum Aydın'ın “Peugeot 3008 Yılın Otomobili Çekiliş Kampanyası” duyurusu da gerçekleştirildi.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.