Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın Anneler Günü'nde çiçek açıyor!

12-13 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek Forum Aydın Çiçek Festivali, ziyaretçilere rengarenk bir görsel şölen eşliğinde unutulmaz Anneler Günü etkinlikleri sunuyor.
 
Bu yıl Anneler Günü'nde rengarenk çiçeklerle bezenecek olan Forum Aydın, 12-13 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceği Çiçek Festivali kapsamında birbirinden keyifli aktivitelere, atölyelere ve unutulmayacak bir görsel şölene hazırlanıyor. Bahar coşkusunu Anneler Günü etkinlikleriyle bir arada sunan Forum Aydın, çiçeklerin taze ve renkli dünyasından ilham almak isteyen herkesi Çiçek Festivali'ne davet ediyor!
 
Annelere özel hediyeleri, minik eller tasarlıyor!
Forum Aydın ziyaretçisi minikler bu yıl annelerine özel hediyelerini, kendi elleriyle tasarlama imkanı bulacak. 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek atölye çalışmalarına katılan çocuklar, cumartesi günü Frida Tacı yapacak, pazar günü ise çiçek dikimini ve saksı boyamayı öğrenecek. 
 
Nagihan Bozkurt'un hem eserleri hem kendisi, Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşuyor! 
Tanınan anne-bebek fotoğrafçısı Nagihan Bozkurt, Forum Aydın'ın Anneler Günü etkinlikleri kapsamında bu hafta sonu ziyaretçilerle buluşacak. Portakal Meydanı'nda düzenlenecek fotoğraf sergisinin yanı sıra Bozkurt, her an Forum Aydın'da sizi fotoğraflamak üzere karşınıza çıkabilir!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.