Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın 9. yaşını Gökhan Kırdar konseriyle kutladı
 
Dokuz yıldır sunduğu keyifli alışveriş ve renkli etkinliklerle Aydınlıların buluşma noktası olan Forum Aydın, kuruluş yıl dönümünde sevilen sanatçı Gökhan Kırdar'ı ağırladı.
 
Birçok sinema filmi, belgesel ve televizyon dizilerine yaptığı başarılı müziklerin yanı sıra “Yerine Sevemem”, “Üstüme Basıp Geçme”, “Tutunamadım” gibi duygusal şarkılarla milyonların sevgisini kazanan Gökhan Kırdar; Forum Aydın'ın 9. yaşı kutlamaları kapsamında Aydınlılarla buluştu.
 
Etkinliğin ilk bölümünde ziyaretçiler, kendisi de Aydınlı olan sanatçının en sevilen şarkılarına eşlik etti. İkinci bölümde ise Gökhan Kırdar uluslararası 'Sky- Gen' Müzik ile İyileşme Projesi adı altında başlattığı, 'OQ' markasıyla sunduğu çalışmasını dinleyicilerle paylaştı. Bu çalışma, sanatçının özgün yorumuyla dünya tarihindeki tüm müzikle iyileşme yöntem ve tekniklerini içerisinde barındırıyor.
 
Yıllardır müziğin şifa yönünü inceleyen sanatçı konsere katılan Forum Aydın ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim yaşattı. Müzikle İyileşme Projesi'nin sosyal medya takipçileri olanlar konser sonrasında da sanatçıyla buluşarak sohbet etme imkanı buldu.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.