Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum AVM'lerine ICSC etkinliğinde ödül yağdı
 
Marmara Forum, Forum Bornova ve Forum Erzurum, Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde aldıkları ödüllerle etkinliğe damga vurdu.
 
Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde, Avrupa'nın en büyük gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketlerinden Multi'nin Türkiye'deki Forum AVM'lerine ödül yağdı.
 
Viyana'da gerçekleştirilen ödül töreninde, Multi'nin Türkiye'deki AVM'leri arasında yer alan Marmara Forum, Forum Bornova ve Forum Erzurum aldıkları ödüllerle ses getirdi.
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, “Kristal Kamera Kısa Film yarışması” ile “Marka Bilinirliği ve Yeniden Konumlandırılması” kategorisinde SOLAL Gümüş Ödülünü alırken Forum Bornova, “Mavi'nin Yeri” ve “On Bin Sıcak Kalp” projeleri ile sırasıyla “Müşteri Hizmetleri” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde olmak üzere iki SOLAL Altın Ödülü'nün sahibi oldu. Forum Erzurum ise “Kimliğini Göster, İndirimi Yakala” kampanyası ile “Satış Etkinleştirme” kategorisinde SOLAL Gümüş Ödül aldı.
 
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Multi Türkiye Pazarlama Direktörü Yasemin Ayginin, “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC tarafından verilen bu ödüller, ziyaretçilerimizi merkeze alarak hayata geçirdiğimiz projelerin kalitesini de ortaya koyuyor. Multi olarak alışveriş merkezlerimizde ziyaretçilerimize güvenilir ve kolay alışverişin yanında etkinliklerimiz ve kampanyalarımızla zenginleştirdiğimiz deneyimler sunuyoruz. Forum AVM'lerimiz ziyaretçilerimiz için bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde bir yaşam merkezidir. Ziyaretçilerimizin alışverişlerine renk, yaşamlarına ise eğlence katacak projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

 
Multi Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye'nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa'nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190'dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130  Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye  dahil olmak üzere Avrupa'nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Türkiye, Türkiye'nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100'ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Türkiye'nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul'da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara'da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.