Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'nın Peugeot 3008'i Yüksel Elma'nın oldu, büyük çekilişe Simge Sağın damgasını vurdu
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara tarafından düzenlenen büyük çekilişle “yılın otomobili” olarak anılan Peugeot 3008'i kazanan talihli Yüksel Elma oldu. Büyük çekiliş şerefine ünlü sanatçı Simge Sağın'ı sevenleriyle buluşturan Forum Ankara, 30 Haziran günü tüm ziyaretçileriyle beraber “yaza merhaba” dedi.
 

Kazançlı alışverişin adresi Forum Ankara Outlet, Yüksel Elma isimli talihliye Avrupa'da “Yılın Otomobili” seçilen 2017 model Peugeot 3008 Active Puretech 130hp EAT6 aracını kazandırdı. Talihli, Milli Piyango İdaresi ve noter yetkilileri huzurunda 30 Haziran Cumartesi günü saat 16.00'da yapılan çekilişle belirlendi. Büyük çekilişin ardından ünlü sanatçı Simge Sağın sahne alarak hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.
 
Simge Sağın, Instagram yarışmasını kazanan 5 isimle kulisinde buluştu
 
Forum Ankara heyecanlı çekiliş ve eğlenceli konserin yanı sıra Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenledi. Forum Ankara'nın Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilen yarışmada kazanan 5 isim konser öncesinde Simge Sağın'la kulisinde tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakaladı.
 

Yasal Metin:
“Forum Ankara Outlet” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 02.05.2018  tarih ve 24951361-255.01.02-E.4564 sayılı izni ile 04.05.2018 (10:00) – 24.06.2018 (22:00), tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar. Ayrıntılı bilgi www.forum-ankara.com adresindedir.
 
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.