Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'nın Peugeot 3008 kazandıran büyük çekilişine Simge Sağın damga vuracak
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara'nın düzenlediği ve bir şanslı ismin “yılın otomobili” olarak anılan Peugeot 3008 kazanacağı büyük çekiliş etkinliğinde ünlü sanatçı Simge Sağın sevilen şarkılarını seslendirecek. Heyecanlı çekilişin ardından düzenlenecek konserle “Yaza Merhaba” demek isteyen herkes, Forum Ankara'ya davetli!
 
Kazançlı alışverişin adresi Forum Ankara Outlet, bir talihli misafirine Avrupa'da “Yılın Otomobili” seçilen 2017 model Peugeot 3008 Active Puretech 130hp EAT6 aracını kazandırıyor.  Milli Piyango İdaresi ve noter yetkilileri huzurunda 30 Haziran Cumartesi günü saat 16.00'da yapılacak çekilişin ardından ünlü sanatçı Simge Sağın sahne alarak çok sevilen şarkılarını seslendirecek.
 
Simge Sağın, Instagram yarışmasını kazanan 5 isimle kulisinde buluşacak
 
Forum Ankara heyecanlı çekiliş ve eğlenceli konserin yanı sıra Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenliyor. Forum Ankara Instagram hesabında düzenlenecek olan yarışmada kazanan 5 isim konser öncesinde Simge Sağın'la kulisinde tanışma ve fotoğraf çekilme fırsatı yakalayacak.
 

Yasal Metin:
“Forum Ankara Outlet” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 02.05.2018  tarih ve 24951361-255.01.02-E.4564 sayılı izni ile 04.05.2018 (10:00) – 24.06.2018 (22:00), tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar. Ayrıntılı bilgi www.forum-ankara.com adresindedir.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.