Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'nın özel kampanyasıyla kazanmayan kalmayacak!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, düzenlediği özel kart kampanyası kapsamında tüm ziyaretçilerine harcadıkça kazandıran fırsatlar sunuyor. Aynı gün içinde tek seferde yapılan her 200 TL'lik alışverişe 20 TL, her 400 TL'lik alışverişe ise 40 TL yüklü Forum Ankara Outlet Card hediye ediliyor.
 
Forum Ankara Outlet mağazalarından aynı gün içinde tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapanlar 20 TL, 400 TL'lik alışveriş yapanlar ise 40 TL yüklü Forum Ankara Outlet Card'a anında sahip olacak. Diledikleri mağazada para yüklü kartlarını kullanarak alışverişlerini cazip fırsatlarla süslemek isteyen herkes, stoklarla sınırlı bu çok özel kampanyadan faydalanmak üzere Forum Ankara'ya davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.