Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'nın Mazda'sı, Sinan Akçıl eşliğinde sahibini buluyor!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in iki fırsatı bir arada sunduğu özel kampanyasının bitişi şerefine, 10 Şubat Cumartesi günü ünlü sanatçı Sinan Akçıl sahne alacak. Çekiliş sonucunda bir kişi 2017 model Mazda CX3'ün sahibi olacak ve talihli 15 kişi, 5.000'er TL yüklü Petrol Ofisi akaryakıt kartı kazanacak.
 
Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara'nın çifte fırsatlı kampanyası, muhteşem bir konserle son buluyor. Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, araç kampanyası çekilişinden hemen sonra Forum Ankara'da hayranlarıyla buluşacak.
 
17 Kasım 2017 - 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin bir çekiliş hakkına sahip olduğu kampanya,
10 Şubat 2018'de Forum Ankara'da Milli Piyango ve Noter yetkilileri huzurunda saat 16.00'da gerçekleştirilecek çekiliş ile son bulacak. Çekiliş sonucu bir kişi bir adet 2017 model Mazda CX3 araca, 15 kişi ise 5.000'er TL yüklü Petrol Ofisi akaryakıt kartına sahip olacak.
 
Heyecanlı çekilişin yanı sıra ünlü sanatçı Sinan Akçıl'ı canlı izlemek isteyen herkes, 10 Şubat Pazar günü Forum Ankara'ya davetli!
 
Kampanya hakkında detaylı bilgi için: www.forum-ankara.com

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.