Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'nın anlamlı etkinliği hem katılımcılardan hem de ziyaretçilerden tam not aldı
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Keçiören Belediyesi'ne bağlı huzurevlerinde kalan vatandaşlara yönelik özel bir projeye imza attı. Proje kapsamında 23 Mart Cumartesi günü 1 Can Türk Müziği Korosu ve sazları, misafirlere özel bir konser de gerçekleştirdi. Forum Ankara ziyaretçilerinin de ilgiyle takip ettiği performans, seyircilerden tam not aldı.  
 
Forum Ankara, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası'na özel gerçekleştirdiği proje kapsamında Keçiören Belediyesi'ne bağlı huzurevlerinde kalan ve yine Keçiören Belediyesi Emekliler Platformu'nda kayıtlı 60 kişilik bir grubu misafir etti. 23 Mart 2019 Cumartesi günü düzenlenen etkinlikte 1 Can Türk Müziği Korosu ve sazları organizasyona özel bir performans sahneledi. Forum Ankara'nın bu anlamlı etkinliği izleyenlerden ve katılanlardan tam not aldı.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.