Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan yapılan alışverişlerde kazanmayan kalmayacak
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, 8-17 Eylül tarihleri arasında herkesi fırsat yüklü bir alışveriş deneyimine davet ediyor.
 
Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, “alışverişte kazanmayan kalmasın” diyor.
 
8-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Forum Ankara Outlet mağazalarından en fazla 2 fiş ya da fatura ile toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, anında 20 TL yüklü Forum Ankara Outlet Card sahibi olacak. Forum Ankara Outlet Card, alışveriş merkezindeki Mastercard üyesi tüm mağazalarda geçerli olacak.
 
Forum Ankara Outlet Card sahibi ziyaretçiler, hem Forum Ankara'nın tüm kart kampanyalarından faydalanabilecek hem de Forum Ankara Outlet'in yakın zamanda işbirliği içinde olacağı kurumlarda özel indirimlerin sahibi olabilecekler.

 
Kampanya hakkında detaylı bilgi için: www.forum-ankara.com

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.