Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan tüm çocuklara karnavallı karne sürprizi!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, bekledikleri tatile kavuşan minikleri Karne Karnavalı sürpriziyle karşılıyor. Jonglör ve sihirbaz gösterilerinin yanı sıra ateşten çembere bisikletten robota çeşitli temalarda özel şovlarla dolu dolu Karne Karnavalı için tüm çocuklar 8-9-10 Haziran tarihlerinde Forum Ankara'ya davetli!
 
Forum Ankara Outlet'te 8 - 9 ve 10 Haziran 2018 tarihlerinde 16:30-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Karne Karnavalı, miniklerin ücretsiz katılımına açık birbirinden keyifli etkinlikler sunuyor. Jonglör ve sihirbaz gösterileri, robot, ateş, bisiklet ve bubble şovlar, çember dansı, balon katlama, mini disko ve pek çok eğlenceli yarışmayla süslü bu karnavalda doyasıya eğlenmek isteyen tüm çocuklar Forum Ankara'ya davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.