Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan Kadınlar Günü'ne özel canlı dinleti
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ziyaretçilerini keyifli bir canlı müzik dinletisiyle buluşturacak.
 
Kuruluşunun onuncu yılında ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini keyifli etkinliklerle süslemeye devam eden Forum Ankara, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde ziyaretçilerini canlı müzikle buluşturacak. 8 Mart 2019 Cuma günü saat 14.00 – 16.00 arasında gerçekleştirilecek etkinliği izlemek, aynı gün alışveriş merkezini ziyaret eden kadın misafirler için hazırlanan sürpriz hediyelere sahip olmak isteyen herkes Forum Ankara'ya davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.