Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan gençlere Oğuzhan Koç sürprizi!
 
Sevilen pop müzik sanatçısı Oğuzhan Koç, Forum Ankara'da vereceği konserle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu zirveye taşıyacak. Etkinlikte şanslı beş hayranı Oğuzhan Koç'la kuliste tanışma fırsatı da bulacak!
 

 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşku dolu bir konserle kutluyor. 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 16.00'da düzenlenecek konserde sevilen sanatçı Oğuzhan Koç, Forum Ankara ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.
 
Düzenlenecek etkinlik kapsamında Forum Ankara'nın Instagram hesabı üzerinden yapılacak yarışmayla seçilecek beş şanslı hayranı, Oğuzhan Koç'la kuliste tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı da yakalayacak.
Bu anlamlı günde coşkulu bir bayram havası yaşamak isteyen herkes, Forum Ankara'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.