Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan çocuklara Sonic Boom sürprizi
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın şerefine miniklere benzersiz bir sürpriz hazırladı. 19 – 23 Nisan tarihleri arasında Forum Ankara'yı ziyaret eden çocuklar, Sonic Boom'la eğlenceye doyacak, 23 Nisan günü gerçekleştirilecek Maskot Bando gösterisiyle bayram coşkusu katlanacak.
 
Forum Ankara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, 19 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında çok sevilen Sonic Boom'u minik misafirleriyle buluşturacak. Her gün saat 14.00, 16.00 ve 18.00'de Forum Ankara'da sahne alacak Sonic Boom karakterinin canlı gösterileri, çocukların ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilecek. 
 
23 Nisan 2019 Salı günü ise bayram coşkusuna yakışır Maskot Bando gösterisi, Forum Ankara ziyaretçisi çocukların beğenisine sunulacak.

Katılımcılara Sonic Boom posteri hediye edilecek eğlenceli şovlar ve keyifli bir bayram kutlaması için tüm çocuklar, Forum Ankara'ya davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.