Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan çifte fırsatlı kampanya, hem yakıt hem araba!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, yeni kampanyasıyla iki fırsatı bir arada sunuyor. Her 100 TL'lik alışverişin bir katılım hakkı sağladığı kampanya kapsamında bir kişi 2017 model Mazda CX3, 15 kişi ise 5000'er TL yüklü Petrol Ofisi akaryakıt kartı kazanacak.
 
Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, yeni çifte fırsatlı kampanyasını açıkladı. 17 Kasım 2017 - 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, bir çekiliş hakkına sahip olacak.
 
10 Şubat 2018'de Forum Ankara'da Milli Piyango ve Noter yetkilileri huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş ile kampanyaya katılanlar arasından bir kişi bir adet 2017 model Mazda CX3 araç, 15 kişi ise 5.000'er TL yüklü Petrol Ofisi akaryakıt kartı kazanma şansını yakalayacak.
 
Kampanya hakkında detaylı bilgi için: www.forum-ankara.com
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.