Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Ramazan ayıyla birlikte geleneksel oyunları canlandırıyor
 
Forum Ankara'nın özel programında yer alan birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler sayesinde Ankaralılar, eskileri aratmayacak keyifli bir Ramazan ayı yaşayacak.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, Ramazan ayı boyunca sürecek birbirinden güzel etkinlikleriyle ziyaretçilerinin keyfine keyif katacak. Forum Ankara'da her cuma ve hafta sonu saat 18.15-19.15 arasında tasavvuf dinletileri ve yine her hafta sonu saat 17.00-18.00 arasında da Ramazan gösterileri gerçekleştirilecek. Etkinlikler kapsamında Hacivat ve Karagöz, Aşuk ile Maşuk, Ortaoyunu, Semazen gibi geleneksel Türk oyunlarının yanı sıra Mehteran gösterisi, ateş ve cambaz şovları da Forum Ankara ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.
 
Ramazan ruhunu ailecek yaşamak ve birbirinden güzel etkinliklere katılmak isteyen herkes, Forum Ankara'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.