Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'ten Ramazan ayını renklendirecek etkinlikler
 
Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler sayesinde Ankaralılar, eski Ramazan aylarını aratmayacak keyifli bir Ramazan ayı yaşayacak.
 

Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, Ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikleri ile ziyaretçilerin bu özel ayını şenlendirecek.
 
Ramazan ayı boyunca her hafta sonu özel konseptlerle hazırlanmış Çocuk Atölye Çalışmaları ve etkinlikleri saat 15.00-17.00 arasında çocukları şenlendirirken yine her hafta sonu saat 16.00-20.00 arasında Ramazan Korteji gerçekleştirilecek. Bando ekibinin yanı sıra Hacivat ve Karagöz, Aşık ile Maşuk, Tahtabacak, Kahveci Güzeli gibi karakterlerden oluşan özel kortej AVM içinde ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.
 
Her hafta sonu iftar sonrası şerbet ikramının da yapılacağı etkinlikler kapsamında 11 Haziran Pazar günü saat 17.00-18.00 arasında ünlü Türk Tasavvuf Müziği Sanatçısı ve Hafız Sami Özer semazen gösterisi eşliğinde ziyaretçilere bir konser verecek.
 
Ayrıca Forum Ankara Outlet, alışveriş keyfinin Ramazan ayı boyunca kesintisiz sürmesi için çalışma saatlerini de yeniden düzenledi. Buna göre 23 Haziran'a kadar AVM 10.00 ila 23.00 saatleri arasında açık olacak. Ramazan Bayramı'nda da çalışma saatlerini değiştiren AVM, bayramın ilk günü saat 13.00-22.00 arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.