Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'ten etkileyici tasavvuf konseri
 
Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Hafız Sami Özer'in semazen gösterisi eşliğinde verdiği konserde izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.
 
Tasavvuf müziğinin ruhlara dokunan ezgisi Forum Ankara Outlet'te Ramazan coşkusunu doruklara taşıdı.
 
13 yıl boyunca Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde klasik Türk müziği eğitimi alan ve 1974 yılında yapılan Altın Ses yarışmasında Türk Sanat Müziği dalında birincilik ödülü kazanan tasavvuf müziği sanatçısı Sami Özer sahnede müziğiyle hayranlık uyandırdı.
 
Ziyaretçilerin de sanatçının müziğine ilahilerle eşlik etmesiyle, Forum Ankara Outlet'te unutulmaz anlar yaşanırken semazen gösterisi ise izleyicilere görsel bir şölen sundu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.