Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'te nisan ayı çocuklara bayram olacak
 
Bu yıl nisan ayı Forum Ankara Outlet'te Ankaralı çocuklara bayram oluyor. Her hafta sonu dopdolu etkinlikler ve eğitici atölyeler düzenleyecek olan Forum Ankara Outlet, hem ailelere hem de çocuklara kaliteli zaman geçirebilecekleri birbirinden renkli etkinlikler sunuyor.
  
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, nisan ayı boyunca tüm çocukları ve ailelerini hafta sonu etkinliklerine davet ediyor. Eğlenceli ve eğitici zaman geçirme imkanı sunan aktivitelerin yanı sıra 22-27 Nisan 2017 tarihleri arasında 23 Nisan Çocuk bayramı dönemine özel ünlü çizgi karakterler Maşa ve Koca Ayı da özel şovları ile 6 gün boyunca Forum Ankara'da olacak.
  
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.