Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'in yeni müdürü Okan Yavaş oldu
 
Multi Türkiye bünyesinde altı yıldır çeşitli görevler yapan Yavaş, bundan böyle kariyerine Forum Ankara Outlet'in müdürü olarak devam edecek.
 
Mayıs 2017 itibarıyla Forum Ankara AVM Müdürlüğü görevine Okan Yavaş getirildi. Multi Türkiye bünyesinde altı yıldır çeşitli görevler yapan Yavaş, bundan önce üç yıl boyunca Manisa'daki Forum Magnesia AVM'nin müdürlüğü görevini de yürütmüştü.
 
Ege Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Okan Yavaş, Hollanda Avans Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret ve Yönetim bölümünde eğitimini tamamladı. 2012-2014 yılları arasında İzmir'deki Forum Bornova'da yönetici yetiştirme programına dahil olan Yavaş, iki yılın ardından Multi Türkiye'de Kiralama bölümünde görev aldı. 2014-2017 yılları arasında Manisa'daki Forum Magnesia'da müdür olarak görev yapan Yavaş, bundan böyle kariyerine Forum Ankara Outlet'in müdürü olarak devam edecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.