Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.01.2018

Bültene ait dosyalar

Festival gibi bir yarıyıl tatili Forum Bornova'da çocukları bekliyor

Çocuklara yönelik etkinlikleriyle göz dolduran Forum Bornova, miniklerin heyecanla beklediği yarıyıl tatili için festival tadında bir program hazırladı.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın yarıyıl etkinlikleri kapsamında ilk programı, 20 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında çocuklara özel tasarlanan ForumBüs'te gerçekleştirilecek. Tatil boyunca her gün 14.00 – 18.00 saatleri arasında her seansa farklı bir atölye hazırlayan Forum Bornova, tuz boyama, mask tasarımı, ahşap anahtarlık boyama, keçe çerçeve yapımı, hama boncuk, fener yapımı, mandala, seramik ve çorap kukla gibi birbirinden keyifli konularla minik misafirlerini ağırlayacak.

Yarıyıl tatili boyunca hafta içi her gün saat 14.30'da “perde” diyecek olan Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, hafta sonları da 14.30 ve 16.30 olmak üzere iki seansta çocukları sanatla buluşturmaya devam edecek.

Sürprizlerine hem çocuk hem yetişkin tüm misafirlerinin merak ve coşkuyla izlediği eğlenceli sihir şovu Vef Vef ile devam eden Forum Bornova'da “Ateş ve Buz” isimli bilim-şov da kapalı etkinlik alanında izleyiciyle buluşacak.

Yarıyıl tatilini sanattan bilime, sihirden yaratıcılığa pek çok aktiviteyle festival tadında geçirmek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.