Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.10.2017

Bültene ait dosyalar

DAVETLİSİNİZ
 
Fenomenler Forum İstanbul podyumunda!

Forum Fashion Week kapsamında sosyal medyanın, moda stil ve makyaj fenomenleri bu kez hep beraber, gerçek bir podyumda yürüyecek. Defileden sonra ünlü DJ Doğuş Çabakçor özel performansıyla izleyenleri coşturacak.

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul'da düzenlenecek özel bir defilede Didem Soydan, Umut Eker, Modafobik, Kubilay Sakarya, Sebile Ölmez, Duygu Şenyürek ve Fulya Sezen podyumda olacak. Sosyal medya ve ekranlardan tanınan ünlü isimler, Forum İstanbul'da bulunan dünya markalarının seçkin yeni sezon koleksiyonlarını gerçek bir podyumda sergileyecekler. Defile sonrasında ise ünlü DJ Doğuş Çabakçor saat 22:00'ye dek sürecek performansıyla sahnede olacak. 
Forum Fashion Week kapsamında gerçekleştirilecek ve renkli anlara sahne olacak bu özel defilede sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Tarih                          : 14 Ekim 2017, Cumartesi
Saat                           : 16.00
Yer                             : Forum İstanbul, Bayrampaşa
LCV                             : Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli //  ceylann@marjinal.com.tr  / 05339272394

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.