Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.12.2018

Bültene ait dosyalar

El ele engelleri aşmak için Forum Trabzon'a davetlisiniz!
 
Trabzon ve çevre illerin buluşma noktası Forum Trabzon, 6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilecek kermes organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Kursiyerler tarafından yapılan birbirinden güzel el işlerinin satışa sunulacağı bu özel kermesin tüm geliri, ihtiyaç sahiplerine engelli aracı temin etmek üzere kullanılacak. “El ele engelleri aşacağız” sloganıyla düzenlenen etkinliğe tüm Trabzonlular davetli!
 
Gerçekleştirdiği farkındalık çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Forum Trabzon, bu yıl Dünya Engelliler Günü kapsamında özel bir kermese ev sahipliği yapacak. 6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında Forum Trabzon'da düzenlenecek kermesin tüm geliri, ihtiyaç sahiplerine engelli aracı temin etmek üzere kullanılacak.
 
Forum Trabzon ve Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi işbirliği kapsamında gerçekleştirilecek kermeste, Akşam Sanat Okulu öğrencilerinin hazırladığı el işleri ziyaretçilerle buluşacak. “El ele engelleri aşacağız” sloganıyla hayata geçecek etkinliğin bir parçası olmak ve ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunmak isteyen herkes, Forum Trabzon'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.