Haberler / El Deseo Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.02.2018

Bültene ait dosyalar

El deseo ile aşkınızı şiirlerle anlatın

Aşk şiirlerinden esinlenerek tasarlanan el deseo markasının %100 ipek aksesuarları Sevgililer Günü için hem şık hem de romantik bir hediye olarak öne çıkıyor. Üstelik rengarenk el deseo tasarımlarına artık lidyana.com'dan da ulaşılabiliyor.
 
Sevgilinize her zaman yanında taşıyabileceği bir aşk şiiri hediye etmek ister misiniz? Dünya şairlerinin şiirlerinden esinlenerek hazırlanan el deseo şiir hikayeleri koleksiyonu hem kadın hem erkek aksesuarlarıyla çok özel hediye alternatifleri sunuyor.

Geçmişten bugüne hep zarafetin temsili olan ipek şallar, fularlar, eşarp ve mendiller, el desso tasarımcılarının elinde giyilebilir birer sanat eserine dönüşüyor. Şıklığı kişiye özgü tasarımlarla özel kılan el deseo ürünleri artık lidyana.com'da da satışa sunuluyor.
Ayrıca el deseo, Sevgililer Günü'ne özel düzenlediği kampanyayla şanslı kişilere ürünlerinden hediye ediyor. Yapılması gereken tek şey ise; sevdiğiniz kişinin ismini el deseo Instagram hesabındaki kampanya içeriğine etiketlemek ve kuraya katılmak.

El deseo %100 ipek cep mendilleri ,fularlar ve şallar https://www.eldeseo.co.uk adresinden sevgililer gününe özel %20 indirimle ve lidyana.com üzerinden satın alınabilir.   
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
ulasd@marjinal.com.tr
0212 219 29 71 – 0530 326 55 95

 
el deseo hakkında:
el deseo, Elif Ulun'un girişimiyle 2017 yılında İngiltere'de kuruldu ve internet üzerinden tüm dünyaya satış yapıyor. %100 ipek şık aksesuarlar üreten marka, dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alan sanatçıların suluboya çizimleriyle tasarlanıyor. "Tutkunuzu giyinin" mottosuyla yola çıkan marka, ürettiği özgün ürünlerle tek tipleşen moda sektörüne bir alternatif olarak konumlanıyor. https://www.eldeseo.co.uk/  


 


  Share  Paylaş
El Deseo
Hakkında
El deseo, Elif Ulun’un girişimiyle 2017 yılında İngiltere’de kuruldu ve internet üzerinden tüm dünyaya satış yapıyor. %100 ipek şık aksesuarlar üreten marka, dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alan sanatçıların suluboya çizimleriyle tasarlanıyor. "Tutkunuzu giyinin" mottosuyla yola çıkan marka, ürettiği özgün ürünlerle tek tipleşen moda sektörüne bir alternatif olarak konumlanıyor. https://www.eldeseo.co.uk/