Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.09.2017

Bültene ait dosyalar

Eğlenceli bilginin adresi:
 Marmara Forum Çocuk Kulübü
 
Marmara Forum, çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimleri için hem eğlenceli hem de eğitici etkinlikler alanında Türkiye'de bir ilke imza atarak dünyaca ünlü Da Vinci Learning: Keşif Treni eğitim programını, Marmara Forum Çocuk Kulübü ayrıcalığı ile her hafta sonu çocuklar ile buluşturacak.

 
Tüm çocuklara fırsat eşitliği yaratılması gerektiği felsefesi ile hareket eden Marmara Forum Çocuk Kulübü, renkli ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Her ay milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, toplumsal sorumluluk bilinciyle çocukların eğitimine katkı sağlayacak vizyoner projelere imza atıyor.

Eylül ayı boyunca her hafta sonu Marmara Forum'un ev sahipliği yapacağı dünya üzerinde 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayın yapan Da Vinci Learning'in uluslararası lisanslı “Keşif Treni” eğitim programı; arkeoloji, işlevsel sanat, robotik ve fen bilimleri alanlarında düzenlenen atölye çalışmalarını profesyonel eğitmenler eşliğinde ilk kez çocuklarla Marmara Forum'da buluşturuyor. Milyonlarca İstanbullunun keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği  Marmara Forum, topluma açık en büyük ortak alanlardan biri olarak kitlesel erişimden gelen bu gücünü geleceğimiz olan çocuklara fırsat eşitliği tanınması noktasında toplumsal sorumluluk ilkeleri ışığında değerlendiriyor ve çocukların sanat ve bilim gibi alanlara olan ilgisini ve eğilimini artırmak ve her çocuğun özel eğitim metotlarından yararlanmasını sağlamak gayesiyle bu etkinliği gerçekleştiriyor.

1 Ekim Pazar günü dahil,  Eylül ayı boyunca her hafta  sonu; Da Vinci Learning Keşif Treni eğitimleri minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.
 
Detaylı bilgi için: www.marmaraforum.com.tr

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA  
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.