Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.03.2018

Bültene ait dosyalar

Ece Seçkin Forum Ankara'da hayranlarıyla buluşuyor!
 
Sevilen pop müzik sanatçısı Ece Seçkin, 25 Mart Pazar günü gerçekleşecek konser ile Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara'da hayranlarıyla buluşacak. Etkinlikte şanslı üç hayranı Ece Seçkin'le kuliste tanışma fırsatı da bulacak!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'de 25 Mart 2018 Pazar günü saat 17.00'de düzenlenecek konserde sevilen pop müzik sanatçısı Ece Seçkin, unutulmaz bir sahne performansına imza atacak.
 
Düzenlenecek etkinlik kapsamında Forum Ankara'nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak yarışmayla seçilecek üç şanslı hayranı, Ece Seçkin'le kuliste tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı da yakalayacak.

Keyifli vakit geçirmek ve Ece Seçkin'le tanışmak isteyen herkes Forum Ankara'ya davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.