Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.02.2019

Bültene ait dosyalar

Ece Seçkin aşkını evrene duyurmak isteyenlerle Forum İstanbul'da buluştu!
 
Forum İstanbul, bu kez aşkını evrene duyurmak isteyenleri bir araya getirdi, ünlü sanatçı Ece Seçkin'in uçurduğu balonla en güzel dilekler yerden tam 35 kilometre yukarı gönderildi. Forum İstanbul sahnesinden hayranlarına seslenen Seçkin “Bugün yüzlerce kişinin sevgi mesajlarını uzaya ben göndereceğim.'' dedi.
 

Alışveriş deneyimini yeniden tanımlayan Forum İstanbul, bu yıl Sevgililer Günü için “bi'başka” sürpriz hazırladı. 9 – 13 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul'a kurulan özel alana gelenler, aşk mesajlarını bıraktı. Forum İstanbul ziyaretçilerinin aşk mesajları 14 Şubat'ta uçurulan özel balonla yerden tam 35 kilometre yukarı gönderildi. Balonu gökyüzüne bırakan ünlü sanatçı Ece Seçkin, Forum İstanbul sahnesinde hayranlarına özel bir performans gerçekleştirdi.
 
Sevgililer Günü'nden beklentim bir adet gül!
En sevilen şarkılarını aşıklar için söyleyen Seçkin, 4 yıldır mutlu bir birlikteliği olduğunu ve bu 4 yılın her gününü sevgililer günü gibi yaşadığını söyledi. Seçkin; “Sevgililer Günü için tek beklentim sadece bir adet gül” dedi.
 
Editöre not: Etkinliğin videolarını linkten indirebilirsiniz.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum  
https://instagram.com/forum_istanbul   
https://twitter.com/forum_istanbul  

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.