Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.08.2018

Bültene ait dosyalar

Dünyadan nefes kesen kareler Forum Çamlık'ta
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 3-9 Eylül tarihleri arasında Mehmet Han'ın objektifinden “Dünyadan Nefes Kesen Kareler” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak. Sergi kapsamında Hindistan, Nepal, Ekvador ve Kolombiya'dan portre fotoğraflarının yanı sıra oluşturulan özel barkod sistemiyle eserler hakkında anında bilgi almak da mümkün olacak.  
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. 3-9 Eylül 2018 tarihleri arasında Mehmet Han'ın “Dünyadan Nefes Kesen Kareler” isimli fotoğraf sergisi, Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.
 
Dokuz yıldır dünyayı gezen ve sıradışı yolculuklarında objektifine takılan kareleri derleyen Han, gittiği ülkelerde yerel halkı ve kültürlerini anlatan fotoğraflar çekiyor. Sergi kapsamında Hindistan, Nepal, Ekvador ve Kolombiya'dan 26 fotoğraf Forum Çamlık ziyaretçileriyle buluşurken, fotoğraflar üzerindeki özel barkod sistemi her bir eser hakkında detaylı bilgi de sunacak. Bu ilginç kareleri yakından görmek isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!
 
Mehmet Han kimdir?
Denizli - Tavaslı bir gurbetçi olan Han, Hollanda'da galvaniz ustası olarak çalışıyor ve dokuz yıldır dünyayı geziyor. Hep sıradışı ülkelere seyahat eden, gittiği ülkelerde kabileleri ve yerel halkı da mutlaka ziyaret etmeye meraklı fotoğrafçı, profesyonel fotoğraf sanatçısı olmamasına rağmen seyahat ederken her anını fotoğrafladığını belirtiyor. Memleketi olan Denizli'nin armasını gittiği ülkelerde her zaman yanında götüren Mehmet Han ayrıca Denizli konulu kartpostal niyetine ilginç fotoğraflar da çekiyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.