Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.03.2018

Bültene ait dosyalar

Dünya Tiyatrolar Günü şerefine Forum Çamlık'tan çok özel bir sergi
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi olmasının yanı sıra düzenlediği etkinliklerle sanatseverlerin uğrak yeri haline gelen Forum Çamlık, Dünya Tiyatrolar Günü şerefine özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. 24 Mart'ta ziyarete açılacak “Sahneden Kadraja” sergisi, sahne fotoğraflarının yanı sıra çeşitli kostümleri de sanatseverlerin beğenisine sunuyor.
 
Ev sahipliği yaptığı kültür ve sanat etkinlikleriyle kente değer katmaya devam eden Forum Çamlık, Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Batı Edebiyatları ve Sanat Topluluğunun oyunlarını “Sahneden Kadraja” alan özel sergiye hazırlanıyor. 24 – 30 Mart 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek sergide 40 sahne fotoğrafının yanı sıra çeşitli kostümler de sanatseverlerle buluşacak.
 
“Bir Cenk Çatalok Sergisi” olarak anılan etkinliğin açılışı, 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14.00'te kokteyl ve müzik dinletisi eşliğinde Forum Çamlık 1. katta gerçekleştirilecek.
 
Dünya Tiyatrolar Günü şerefine hazırlanan bu özel etkinliğin bir parçası olmak, sahne fotoğraflarını ve çeşitli kostümleri yakından incelemek isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.