Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.08.2018

Bültene ait dosyalar

Dünya ikonları, Timberland'ın sonbahar koleksiyonuna yorum kattı!
 
Bu sezon Timberland koleksiyonunu şekillendirenler arasında çağımızın en etkili stil ikonları var. Bu işbirliği Timberland markasını yeni neslin tarzıyla buluştururken markaya yepyeni bir görünüm kazandırıyor.
 
Timberland bu yıl sonbahar kış sezonunda, hem geçmişinden kopmadan hem de geleceğe sağlam bir adım atarak kendi tarzını yeniden yorumluyor. Timberland'ın bu sezon öne çıkan tasarımları markanın klasik söylemlerini yepyeni kozmopolit bir tarza yaklaştırıyor. İkonik Timberland stili, estetik ve teknik yeniliklerle harmanlanarak markayı yeniden şekillendiriyor.
 
Şehirli ve hareketli Timberland insanı günlük hayatında maceralara atılmaya devam ederken, yeniliklerle tanışıyor, daha etkili ve sofistike bir tarzı selamlıyor.
 
Bu sezon Timberland kataloğuna ilham verenler ve koleksiyonu yorumlayanlar arasında çağımızın ikonik isimleri yer alıyor: Vogue İngiltere Dergisi Moda Konuları Direktörü Sarah Harris, Aktris Benedetta Porcaroli ve DJ Daria Malygina Timberland kadın koleksiyonuna güç verirken, girişim dünyasının tanınmış ismi Riccardo Pozzoli, sanatçı Andre Saraiva ve fotoğrafçı Juani Sarglep da markanın güçlü erkek koleksiyonuna kalplerini ve ruhlarını katıyor.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz: https://goo.gl/DkTxRK
 
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.