Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2019

Bültene ait dosyalar

Dostek Koleji Bilim Şenliği için Forum Çamlık'a davetlisiniz

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 25 Mayıs Cumartesi günü Dostek Koleji Bilim Şenliği etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Bilim ve teknoloji meraklıları başta olmak üzere konuşan robotlar, hayalet bateri ve lazer arp gibi yenilikçi uygulamaları yakından incelemek isteyen küçük büyük herkes, Forum Çamlık'a davetli!

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, Dostek Koleji Bilim Şenliği kapsamında ziyaretçilerini hayret uyandıracak teknolojik yeniliklerle buluşturacak. 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü 11.00 – 20.00 saatleri arasında Forum Çamlık'ı ziyaret edenler, konuşan robotlar, hayalet bateri ve lazer arp gibi yenilikçi uygulamaları yakından inceleme imkanı bulacak. Şenlik kapsamında miniklere özel gerçekleştirilecek ebru atölyesinin yanı sıra pek çok sürpriz de Forum Çamlık ziyaretçilerini bekliyor.

Bilim ve teknoloji meraklısı herkes, Dostek Koleji Bilim Şenliği için Forum Çamlık'a davetli!

 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.