Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.05.2017

Bültene ait dosyalar

Dev Monopoly İzmir'de ilk kez Forum Bornova'da
 
Forum Bornova'da kurulacak dev Monopoly alanında her oyunun birincisine ve günün birincisine sürpriz hediyeler de verilecek.
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova tüm İzmirlilerin davetli olduğu dev bir Monopoly oyunu organize ediyor.
 
3-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Homeros Meydanına dev bir Monopoly oyunu kurulacak. 13.00-21.00 saatleri arasında ziyaretçiler dört kişilik takımlar halinde oyunlarını oynayabilecek. Monopoly'nin geçmişten günümüze piyonları, retro kartları, paraları, ahşap ev ve otelleri ile oyun severler oyunun zamansız eğlencesini yaşayacak.
 
Tek fiş veya faturada 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katılabileceği oyunda, her oyunun birincisine ve günün sonunda en yüksek puan kazanan misafire sürpriz hediyeler de verilecek.
 
Forum Bornova'nın misafirleri dev Monopoly ile hem eğlenceli vakit geçirecek hem de sürpriz hediyeler ile kazanmanın tadına varacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.