Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.10.2017

Bültene ait dosyalar

Denizli hafta sonunda modaya doydu
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Türkiye çapında tüm Forum AVM'lerde eş zamanlı düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında Özge Ulusoy ve Kemal Doğulu'nun da katıldığı bir dizi etkinlik düzenledi. Sahnede Kemal Doğulu için bir sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı.
 
Forum Çamlık'ın Forum Fashion Week kapsamındaki etkinlikleri, 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 15.00'te düzenlenen “Moda Sohbetleri” ile başladı. Tasarımcı ve Anjea Design Store'un Kurucusu Vildan Sivri Çaputçu, Shikka Marka Direktörü ve Gardenya Tekstil Kurucusu Mukkaddes Başkaya, Denizli'de moda, marka ve trendler hakkında konuştu. Büyük ilgi gören söyleşinin moderatörlüğünü Moda Yazarı ve Kreatif Direktör Ümit Temurçin üstlendi.
 
Moda Sohbetleri'nin ardından Özge Ulusoy ve Kemal Doğulu'nun katılımıyla gerçekleştirilen ikinci söyleşiyi, Forum Çamlık'ın sosyal medya üzerinden başlattığı “En Stil Kim?” yarışmasının sonuçları takip etti. Finale kalan yarışmacıların kendi kombinleriyle sahneye çıkmasının ardından kazananlar açıklandı. Jüri üyeleri arasında Özge Ulusoy, Kemal Doğulu, Vildan Sivri Çaputçu ve Mukaddes Başkaya'nın da bulunduğu yarışmayı kazanan Şahika Mirzamlı, Gökselin Peker ve Ali Çalışkan, 1.000 TL'lik hediye çekine sahip oldu. Jürilerden Kemal Doğulu için düzenlenen sürpriz doğum günü kutlaması ise renkli anlara sahne oldu. Saat 18.00 itibariyle DJ ve ritim grubu eşliğinde başlayan alışveriş akşamı, ziyaretçilere kampanya fırsatları, hediye çekleri ve sürprizlerle dolu bir alışveriş gecesi yaşattı.
 
Forum Çamlık'ın Forum Fashion Week 2017 etkinlikleri, 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 15:00'te gerçekleştirilecek bir defileyle final yaptı. Markaların yeni sezon koleksiyonlarını sevilen mankenler Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun'un sergilediği bu özel defilede, tüm ziyaretçiler sezonun en favori parçalarından oluşan şık kombinleri görme fırsatı yakaladı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.