Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.10.2018

Bültene ait dosyalar

Demet Akalın, Forum Ankara'da muhteşem bir performansa imza attı
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği kutlama etkinlikleri kapsamında 20 Ekim 2018 Cumartesi günü Demet Akalın'ın muhteşem performansına ev sahipliği yaptı.

Forum Ankara ziyaretçileri, 10. yıl coşkusunu Özlem Yıldız ve Demet Akalın'la yaşadı. 20 Ekim 2018 Cumartesi günü Özlem Yıldız moderatörlüğünde başlayan görkemli kutlama etkinliği kapsamında, ünlü şarkıcı Demet Akalın Forum Ankara sahnesinde hayranlarıyla buluştu. 10. yıla özel görsel şovlar ve coşkulu DJ performansla eğlenen Forum Ankara ziyaretçileri, Demet Akalın'ın şarkıları eşliğinde keyifli bir akşam geçirdi. 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.